Новини

06 июля 2020 г.

Купівля автомобіля в кредит раніше була доступна тільки клієнтам автосалонів, що пропонують нові автомобілі. АІС в черговий раз зламав правила і стереотипи авторинку і зробив покупку вживаного авто в кредит доступною, легкою і масовою.

>>>подробнее
 
02 июля 2020 г.

Торгово-сервісна мережа АІС пропонує унікальну можливість придбання автомобілів з пробігом в кредит і оголошує про акційний розпродаж Hyundai Tucson/IX35, що імпортовані з Кореї.

>>>подробнее
 
02 июля 2020 г.

Торгово-сервісна мережа АІС пропонує унікальну можливість придбання автомобілів з пробігом в кредит і оголошує про акційний розпродаж Hyundai Elantra, що імпортовані з Кореї.

>>>подробнее
 
02 июля 2020 г.

Акційна програма кредитування діє для юридичних осіб при покупці середньотонажних та великотоннажних автомобілів FAW.

>>>подробнее
 
18 июня 2020 г.

Офіційний дистриб'ютор МАЗ в Україні ТОРГОВИЙ ДІМ «МАЗ-УКРАЇНА» запускає спільно з фінансовими організаціями України унікальну ПРОГРАМУ ФІНАНСУВАННЯ КУПІВЛІ на найпопулярніші будівельні самоскиди в гривні, без прив'язки до курсів валют.

>>>подробнее
 
15 июня 2020 г.

На автомобільному заводі Авто-Холдинг, м. Кременчук, стартувало серійне виробництво промтоварного фургона на шасі середньотонажного вантажного автомобіля FAW Tiger V.

>>>подробнее
 
09 июня 2020 г.

У торговельній мережі АІС стартував продаж KIA Sportage з пробігом, імпортованих з Кореї. Покупцям пропонується придбати автомобілі в хорошому або відмінному стані 2013-2016 р.в., з пробігом від 48-101 тис. км, c дизельними 1.7л або 2.0л двигунами та автоматичною трансмісією.

>>>подробнее
 
01 июня 2020 г.

У липні в торговій мережі АІС стартують продажі Hyundai Sonata з пробігом з газовим двигуном, імпортованих з Кореї. До покупки будуть доступні автомобілі 2012-2015 років випуску, з двохлітровим газовим LPG двигуном та автоматичною трансмісією, пробігом від 100 до 200 тис. км.

>>>подробнее
 
28 мая 2020 г.

FAW X40 - це друга модель (після FAW B30) бренду, розроблена на новій платформі автоконцерну. Новий автомобіль відрізняється чудовими для свого класу технічними характеристиками в поєднанні з доступною вартістю.

>>>подробнее
 
18 мая 2020 г.

Національна сервісна мережа СТО АІС пропонує автолюбителям всіх без винятку автомобільних брендів підготувати автомобіль до весняно-літнього сезону. З 06 березня 2020р. по 31 травня 2020р. діють спеціальні ціни на пакетне сервісне обслуговування

>>>подробнее
 
13 мая 2020 г.

У зв'язку з поновленням роботи сервісних центрів МВС, торговельна мережа АІС з продажу автомобілів з пробігом відновлює роботу у повноцінному режимі. При покупці автомобіля в АІС Клієнт отримує допомогу в його постановці на облік! Також відновлено продаж авто з пробігом в кредит та лізинг.**

>>>подробнее
 
13 мая 2020 г.

Торгова мережа АІС відновлює продаж автомобілів, що були у використанні, в тому числі в кредит або лізинг, та оголошує про акційною розпродажу лімітованого складу з вигодою до 45 000 грн.!*

>>>подробнее
 
13 апреля 2020 г.

FAW Group оголосила про початок будівництва нового Research & Development центру в місті Чанчунь на північному сході Китаю. У новому центрі будуть розроблятися автомобілі на нових видах енергії та інші інноваційні рішення. 

>>>подробнее
 
08 апреля 2020 г.

Офіційний імпортер RAVON в Україні - компанія «Равон Моторс Україна» запускає фірмову фінансову програму «RAVON КРЕДО».

>>>подробнее
 
07 апреля 2020 г.

До покупки доступні три версії автомобіля: борт, борт-тент і промтоварний фургон. Вартість новинки одна з найдоступніших на ринку в своєму класі

>>>подробнее
 
06 апреля 2020 г.

Торгово-сервісна мережа АІС оголошує про початок продажів нового великовантажного самоскида FAW J6P. Автомобіль пропонується до покупки в двох версіях

>>>подробнее
 
06 апреля 2020 г.

Компанія Євроексперт пропонує проходження обов'язкового технічного огляду у м. Київ за спеціальними акційними цінами - всього за 1000 гривень.* Для корпоративних клієнтів з великим парком автомобілів пропонуються спеціальні умови обслуговування.

>>>подробнее
 
03 апреля 2020 г.

НАШ ЦЕНТР ПРОДАЖУ АВТОМОБІЛЬНОЙ ТА ІНШОЇ ТЕХНІКИ ПРАЦЮЄ ЗГІДНО З РОЗКЛАДОМ РОБОТИ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ПО ВІДВІДУВАННЮ, ОГЛЯДУ АВТОМОБІЛІВ АБО ПРОВЕДЕННЮ ТЕСТ-ДРАЙВІВ ТА ОФОРМЛЕННЮ ДОКУМЕНТІВ.

>>>подробнее
 
03 апреля 2020 г.

СТО НАШОГО ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ ЗГІДНО З РОЗКЛАДОМ РОБОТИ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ПО ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ АВТОМОБІЛІВ ТА ПРОДАЖУ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН!

>>>подробнее
 
31 марта 2020 г.

Торгівельна мережа АІС пропонує спеціальний автомобіль для проведення дезінфекції транспорту, громадян та територій в умовах коли використання стаціонарних пунктів є неможливим та/або недоцільним. Автомобіль доступний для замовлення в торгівельній мережі АІС по всій Україні.

>>>подробнее
 
10 марта 2020 г.

Торгово-сервісна мережа АІС вітає всіх жінок з прекрасним святом весни та пропонує всім без винятку автолюбителям скористатися спеціальною пропозицією. Тільки в березні придбати авто з пробігом з Кореї Hyundai Elantra можна за акційними цінами від 246 900 грн.* з вигодою до 25 000 грн.*

>>>подробнее
 
10 марта 2020 г.

AIS AutoTrade, який одним з перших на ринку запустив послугу покупки автомобіля в Кореї під замовлення Клієнта, пропонує до покупки корейські автомобілі з уже встановленими заводським ГБО.

>>>подробнее
 
10 марта 2020 г.

Торгово-сервісна мережа АІС пропонує скористатися унікальною можливістю придбати один з найпопулярніших кросоверів - Hyundai Tucson/IX35. Тільки в березні придбати авто з пробігом з Кореї Hyundai Tucson/IX35 можна за акційними цінами від 284 900 грн з вигодою до 35 000 грн!*

>>>подробнее
 
04 марта 2020 г.

Торгова мережа АІС - офіційний дилер МАЗ в Україні пропонує до покупки лімітовану партію автомобілів МАЗ за спеціальними цінами. Знижки досягають 246 000 грн. В рамках акції* можна придбати такі моделі, як:

>>>подробнее
 
04 марта 2020 г.

Торгівельна мережа АІС у м. Київ та страхова компанія ВУСО запускають унікальну спільну акцію для покупців автомобілів з пробігом. При покупці автомобіля, імпортованого з Кореї, клієнти отримують в подарунок * страховий поліс від поломок СК ВУСО.

>>>подробнее
 
03 марта 2020 г.

FAW Tiger V - середньотонажний універсальний автомобіль вантажопідйомністю 4,6 тонн** з тримісною кабіною, що має підйомну, відкидну вперед конструкцію, яка дає можливість швидкого доступу до двигуна.

>>>подробнее
 
02 марта 2020 г.

AIS AutoTrade - один з найбільших операторів по автомобілям з пробігом, одним з перших на ринку пропонує нову послугу - купівлю автомобіля з пробігом в Південній Кореї на замовлення Клієнта.

>>>подробнее
 
24 февраля 2020 г.

Офіційний дилер тракторів BELARUS в Україні - торгово-сервісна мережа АІС, пропонує покупку тракторів BELARUS, оригінальної збірки Мінського тракторного заводу, в кредит або лізинг по істотно зниженим % ставкам річних. Акційні програми діють для покупців юридичних осіб.

>>>подробнее
 
17 февраля 2020 г.

У торгово-сервісній мережі АІС стартували продажі передньопривідного кросовера компакт-класу - FAW X40 на біпаливному двигуні (бензин + газ).

>>>подробнее
 
30 января 2020 г.

Група компаній АІС - ексклюзивний дистриб'ютор в Україні легкових і вантажних автомобілів FAW уклала угоду про стратегічну співпрацю з автомобільним заводом «Авто-Холдинг» (м. Кременчук), що спеціалізуються на виробництві спеціальної та переобладнаної техніки.

>>>подробнее
 
29 января 2020 г.

Кросовер компакт-класу FAW Х40 отримав 5 зірок безпеки за підсумками краш-тестів C-NCAP. C-NCAP - це китайська програма оцінки безпеки автомобілів. Система краш-тестів C-NCAP в цілому повторює стандарти безпеки, встановлені Euro NCAP. Тестування проводяться Китайським центром автомобільних технологій та досліджень.

>>>подробнее
 
21 января 2020 г.

Торгово-сервісна мережа АІС оголошує про початок прийому замовлень на новий середньотонажний вантажний автомобіль FAW Tiger V.

>>>подробнее
 
17 января 2020 г.

У торгово-сервісній мережі АІС стартували продажі нового передньопривідного кросовера компакт-класу FAW X40! Вартість новинки 358 900 грн. Для перших покупців, хто придбає автомобіль до 31.01.2020 ціна складе всього 337 900 грн. *

>>>подробнее
 
17 января 2020 г.

Торгова мережа АІС оголошує про розпродаж автомобілів з пробігом, що імпортовані з Кореї та США у 2019 році. У мережі АІС до продажу представлений один з найбільших складів в Україні - понад 150 автомобілів

>>>подробнее
 
17 января 2020 г.

На найдоступніший на ринку* сімейний седан компакт-класу з коробкою «автомат» - FAW B30 встановлена ще більш вигідна та доступна ціна.

>>>подробнее
 
 
 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 

Ми рекомендуємо

euroexpert.com.uaeuroexpert.com.ua
 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка