Новости

 
31 марта 2020

АІС пропонує спецавтомобіль для проведення дезінфекційних робіт!

Торгівельна мережа АІС пропонує спеціальний автомобіль для проведення дезінфекції транспорту, громадян та територій в умовах коли використання стаціонарних пунктів є неможливим та/або недоцільним. Автомобіль доступний для замовлення в торгівельній мережі АІС по всій Україні. Вартість автомобіля становить 599 900 грн.*

Автомобіль виготовляється на базі повнопривідного вантажопасажирського фургону УАЗ. Формат вантажного фургону дає змогу проводити усі необхідні заходи з дезінфекції в різних умовах, зручно паркувати та розгортати комплекс в кишенях для громадського транспорту, обочинах доріг, тротуарах, тощо.

Автомобіль обладнаний:
• 3-х секційною шафою для зберігання обладнання з покриттям підлоги з стійкого до стирання та санітарної обробки матеріалу.
• Пластиковою ємністю для дезінфікуючої рідини, що закріплена у кузові об’ємом 450 л.
• Освітленням в задній частині кузову (робоча зона).

Спеціальне обладнання:

1. Мотооприскувач STIHL (420/430) – 3 шт.(або аналог)
• Тип – ранцевий.
• Радіус розпилення – до 12 м.
• Тип двигуна – бензиновий.
• Вага – 11.1 кг.

2. Костюм захисний – 3 шт.
• Колір – білий.
• Тип – комбінезон.
• Капюшон – з щільним приляганням.
• Обжим зап’ясть.

Параметри базового автомобіля: повнопривідний вантажопасажирський фургон KrASZ-U39ZB4, колір – сірий, зелений. Тип двигуна – бензин ЗМЗ-4091 об’ємом 2693 куб. см. та потужністю 112 к.с. Кількість пасажирів – 4 + місце водія. Купівля можлива в кредит або лізинг.**

Детальніше про автомобілі УАЗ та переобладнання на їх базі, умови покупки в мережі АІС можна дізнатися за телефоном 0 800 500 205 або на сайті https://uaz4x4.com.ua/.

* Вказані ціни за одиницю товару на 31.03.2020р. Ціни можуть бути змінені в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальної ціни необхідно звертатися до продавця.
** Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ та Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця.

 
 
 
 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка